Współpraca

PRO.pozycja

Współpraca

Przedszkola / Szkoły

Kluby piłkarskie

Sponsor

W obecnych czasach propagowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych ma olbrzymią wartość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy wzbogacenie zajęć dodatkowych o sportowe treningi w Państwa placówce. W swojej ofercie posiadamy gotowy program dydaktyczny, dedykowany odpowiedniej kategorii wiekowej. Treningi trwają od 30 do 60 minut w zależności od stopnia zaawansowania oraz wieku uczestników. Zajęcia bogate są w elementy koordynacji ruchowej, motoryki oraz gier i zabaw ruchowych. Cena ustalana jest indywidualnie na podstawie liczby dzieci oraz ilości grup.

wspolpraca-01a
wspolpraca-02a

Wiemy jak ważne w obecnych czasach jest indywidualny rozwój zawodników. Często podczas grupowych treningów brakuje czasu na korektę technicznych aspektów gry czy personalne podejście do każdego dziecka. Oferujemy rozszerzenie oferty Państwa klubu o proces indywidualnego treningu piłkarskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjny sprzęt do pracy nad poprawą czasu reakcji, rozbudzeniem kreatywności czy nauką rozumienia gry. Jest to dodatkowa jednostka treningowa w tygodniu, podczas której zwiększamy częstotliwość kontaktów z piłką oraz ćwiczymy inne elementy techniczno-taktyczne.

Jeśli szukasz dodatkowych możliwości dla rozwoju Twojego biznesu, proponujemy współpracę w zakresie sponsoringu. W naszej Akademii Piłkarskiej obecnie trenuje ponad 250 dzieci z Warszawy i okolic. Nasz projekt rozwija się w błyskawicznym tempie, przyciągając szeroką publikę na social medial czy dzięki stronie internetowej. Jest to świetna możliwość na reklamę oraz dotarcie do potencjalnych odbiorców. Wspierając nasz projekt, Twoja firma uzyska nieograniczony pakiet korzyści.

wspolpraca-03a
image-06
image-05
image-04
image-03
image-02
image-01

Ciasteczka

Używamy ciasteczek, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia użytkowania naszej strony. Chcesz dowiedzieć się więcej?