Nasze projekty

PRO.pozycja

Nasze projekty

Dołącz do nas

Sportowe przedszkole

Sportowe Przedszkole to program zajęć ogólnorozwojowych z elementami koordynacji i gier zespołowych, które mają za zadanie zwiększenie aktywizacji ruchowej dzieci w wieku przedszkolnym. W tej kategorii wiekowej główny nacisk kładziemy na naukę podstawowych wzorców ruchowych, rozwijanie ogólnej sprawności i dobrą zabawę. Taka forma zajęć to również przygotowanie do regularnej aktywności fizycznej w przyszłości.

Akademia piłkarska

Akademia Piłkarska to kompleksowy i profesjonalny system szkolenia piłkarskiego dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. W naszej Akademii grupy tworzone są z uwzględnieniem wieku i umiejętności, dzięki temu każdy zawodnik ma zapewnione optymalne środowisko do prawidłowego funkcjonowania.

Indywidualne treningi

Indywidualne treningi piłkarskie to specjalna oferta będąca naturalnym uzupełnieniem treningu grupowego. Projekt dodatkowych zajęć został stworzony dla zawodników pragnących nieustannie podnosić swoje umiejętności i dążyć do perfekcji. Podczas jednostki pracujemy nad głównymi fundamentami rozwoju tj. technika, taktyka, motoryka, przygotowanie mentalne.

Obozy wyjazdowe

Obozy wyjazdowe to świetna alternatywa na aktywne spędzenie czasu podczas wakacji czy ferii zimowych. Jest to oferta wyjazdów rekreacyjno-sportowych podczas których każdy dzień jest pełen atrakcji i zabawy. Jest to wyjątkowa szansa na rozwój umiejętności oraz budowanie pozytywnych relacji z rówieśnikami. Poza zajęciami sportowymi uczestnicy mają szanse wziąć udział w warsztatach edukacyjnych (język angielski, warsztaty plastyczne, podstawy zdrowego odżywiania i dietetyki).

Półkolonie stacjonarne

Półkolonie stacjonarne to idealne rozwiązanie dla dzieci i młodzieży na aktywny wypoczynek blisko domu. Proponujemy bogaty program zajęć sportowo-edukacyjnych. Każdego dnia zapewniamy różnorodny plan dnia pełen atrakcji na świeżym powietrzu, wycieczek czy zajęć sportowych, gdzie zdecydowanie nie ma czasu na nudę!

Sportowe urodziny

Urodziny to najbardziej wyczekiwany dzień w roku każdego dziecka. To właśnie wtedy spełniają się jego największe marzenia. Gwarantujemy świetną zabawę i fantastycznie spędzony czas. Nasi trenerzy i animatorzy dołożą wszelkich starań i sprawią, że to wydarzenie zostanie zapamiętane na długo.

Ciasteczka

Używamy ciasteczek, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia użytkowania naszej strony. Chcesz dowiedzieć się więcej?