AdobeStock_89437749 (1)
Zapisy na zajęcia odbywać się będą przez formularz rejestracyjny umieszczony na stronie internetowej: akademiapropozycja.pl/zapisy/ oraz pod nr tel. 692-229-557.
Treningi

Treningi dla każdego

Organizacja darmowych treningów piłkarskich oraz ogólnorozwojowych dla dzieci i młodzieży z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Treningi mają na celu aktywizację osób oraz zachęcenie do uprawiania sportu, oraz przełamywania swoich barier i lęków. Program ma na celu także pokazanie rodzicom tych dzieci, że nawet z niepełnosprawnością ruchową jak i intelektualną można uprawiać sport.  Celem jest stworzenie miejsca gdzie nikt nie będzie oceniany ani selekcjonowany, a postawione zadania sportowe i intelektualne wspomagają rozwój dziecka, poprawę sprawności oraz pełnią rolę rehabilitacji. Zajęcia dostępne będą dla każdego dziecka oraz osoby w wieku młodzieńczym (do 18 roku życia), które posiada orzeczenie o niepełnosprawności. W przypadku chęci udziału osoby pełnoletniej organizator dopuszcza także rozpatrzenie możliwości udziału w zajęciach – w zależności od zapisanych uczestników i ich wieku.

Treningi

Ciasteczka

Używamy ciasteczek, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia użytkowania naszej strony. Chcesz dowiedzieć się więcej?